Samochodem zamiast rowerem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman

Uczniowie klasy szóstej szkoły w Suchej uczestniczyli w tradycyjnym rajdzie na Górę św. Anny, tym razem nie rowerem ale samochodem. Wszystko to za sprawą pogody, która  tego dnia nie dopisała. W programie wyjazdu było zwiedzanie wystawy przyrodniczej w Muzeum Czynu Powstańczego oraz udział w lekcjach przyrodniczych pt. „Wędrówki ptaków" i "Rośliny owadożerne". Uczestnicy mieli okazję zwiedzić najciekawsze zabytki m.in. Bazylikę, kalwarię, Grotę Lurdzką, amfiteatr.

Mimo deszczowej i wietrznej pogody humory dopisywały. Tym bardziej, że na plebanii w Suchej czekał na uczniów i opiekunów pyszny poczęstunek.

Uczestnicy rajdu dziękują księdzu proboszczowi za wyśmienite zakończenie wyjazdu.

Uczestnicy rajdu - uczniowie kl. VI oraz opiekunowie - Jan Zubek, Klaudia Nocoń, Teresa Furman i ksiądz Norbert Nocoń (jako fotograf).