BEZPIECZNIE W NASZEJ SZKOLE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman

Uczniowie suskiej podstawówki już po raz drugi w tym roku szkolnym spotkali się z policjantem, który przeprowadził zajęcia praktyczne w terenie. Dzieci ćwiczyły m. in. zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, poruszanie się po jezdni, kiedy nie ma chodnika oraz zasady bezpiecznego zachowania się na przystanku autobusowym.

Przechodzimy bezpiecznie przez jezdnię

Szkoła w Suchej usytuowana jest przy bardzo ruchliwych ulicach (ul. Kościelna i Jemielnicka) oraz niebezpiecznym skrzyżowaniu, dlatego dbałość o bezpieczeństwo uczniów jest jednym z priorytetów placówki.

Na prośbę dyrektora, teren przyległy do szkoły został objęty przez policję nadzorem pod kątem przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego.

Społeczność szkoły w Suchej dziękuje pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich za dotychczasową współpracę.