Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

 

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
Wczoraj27
Wszystkie78887

LogowanieSUKCES KAROLINY KLUBIKOWSKIEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   
5 listopada z drżącym sercem pojechała Karolina do Legnicy, by opowiadać tam o "Karolince, co poszła do Gogolina". Zrobiła to doskonale, bo jury XXV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU KRASOMÓWCZEGO  przyznało Jej szóste miejce. Konkurowała z 27 uczestnikami z całej Polski. jesteśmy z niej bardzo dumni i  dziękujemy, że tak pięknie reprezentowała województwo opolskie i naszą szkołę.

 
SZKOLNE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   


14 października był w naszej szkole dniem bardzo uroczystym. Samorzad Uczniowski zadbał o  to, by wszyscy obeci i byli NAUCZYCIELE i PRACOWNICY SZKOŁY poczuli sie w tym dniu wyjatkowo. Była uroczysta akademia, kwiaty i uściski. Ogromną niespodziankę przygotowała dla wszystkich Pani Dyrektor - zaprosiła zespół "Pozytywny Dźwięk", który umilił zebranym czas gorącym koncertem. Więcej informacji pod adresem: http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091014/POWIAT10/300390158

 
WOJEWÓDZKI KONKURS KRASOMÓWCZY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

17 października 2009 r. uczennice naszej szkoły: Karolina Klubikowska, Weronika Nocoń, Agata Zimon i Maja Borkowska wzięły udział w wojewódzkich eliminacjach do XXV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU KRASOMÓWCZEGO. NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWAŁA SIĘ KAROLINA I ZAJĘŁA II MIEJSCE. W NAGRODĘ BĘDZIE REPREZENTOWAŁA NASZE WOJEWÓDZTWO W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM.

 
NOWY ROK SZKOLNY 2009/2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

1 września 2009 w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbyła się  inauguracja nowego roku szkolnego 2009/2010. Tradycyjnie odbyła się Msza św., a potem uroczystość na sali gimnastycznej.

Naukę rozpoczęło 73 uczniów, w tym 12 uczniów z kl. I:

Klaudia Glinka

Jakub Goczoł

Martyna Krawczyk

Adrian Niepala

Julia Niepala

Michał Ochmann

Dawid Palus

Magdalena Palus

Dominik Pięta

Dominik Siekierka

Adam Skóra

Michał Zimon

 

 
SZKOLNA WYPRAWA DO OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

    23 września 2009 roku uczniowie klasy IV, V i VI wybrali sie do Ojcowa. Wyjazd zorganizowała Pani Klaudia Nocoń. Zapewniła ona uczniom mnóstwo atrakcji. O wszystkich uczestników wyprawy dbał bardzo miły przewodnik.

Więcej…
 
Więcej artykułów…


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.