Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj20
Wczoraj31
Wszystkie65677

Logowanie"Ile waży Święty Mikołaj?" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Nasi uczniowie od 29 października do 30 listopada mieli możliwość uczestniczenia w konkursie charytatywnym "Ile waży Św. Mikołaj?". Polegał on zebraniu bilonu o jak najwyższej wadze. Zebrane pieniążki zostały przeznaczone na stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. W ramach akcji został zorganizowany kiermasz bożonarodzeniowy przy kościele w Suchej. Część pozyskanych pieniążków zasiliła konto fundacji.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Święto Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

26 listopada 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Tego dnia uczniowie klas przyszli na lekcje w towarzystwie swego pluszowego ulubieńca. Z okazji tego święta dzieci uczęszczające do świetlicy miały okazję przygotować pracę plastyczną związaną z misiem. Dodatkowo pani bibliotekarka Edyta Skrzypczyk przygotowała gazetkę o misiach.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Konkurs "Ze Śląskiem na Ty" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Już po raz XXV osoby w różnych kategoriach wiekowych mogły wziąć udział w konkursie "Ze Śląskiem na Ty" organizowanym przez Łubniański Ośrodek Kultury. Wśród 101 nadesłanych prac znalazły się również teksty Moniki Wieczorek i Darii Nocoń uczennic klasy 4 z naszej szkoły, opiekun Edyta Skrzypczyk. Opowiadanie Darii pt.: "Ostatnio kowal w Suchej" otrzymał wyróżnienie. 24 listopada 2018r. w Łubnianach odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród. Serdecznie gratulujemy!!!

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Mikołaj na 112 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

6 grudnia w PSP w Suchej obchodzono mikołajki pod hasłem: „Ratujemy i uczymy ratować. Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami: aniołkami, krasnalami i reniferami odwiedzał uczniów poszczególnych klas, nie tylko rozdając prezenty, ale również udzielając rad, jak stosować zasady pierwszej pomocy. Grupa mikołajowa przekazywała wiedzę dotyczącą podtrzymywania czynności życiowych poszkodowanym. Przeprowadzone zostały symulacje udzielenia pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej. Uczniowie wcielali się w rolę ratowników medycznych. Ich zadaniem było zadzwonienie pod numer 112 z prośbą o pomoc oraz udzielenie jej poszkodowanemu.

Koordynatorowi tej imprezy - pani Renacie Krawczyk - udało się połączyć przyjemny dla uczniów dzień rozdawania podarków z bardzo pouczającą lekcją. Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców za przygotowanie paczek świątecznych.

(Opr. R. K.)

 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.