Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj21
Wczoraj52
Wszystkie71661

LogowanieNasze solistki na II Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Bajeczne Melodie” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uczennice naszej szkoły – Nikola Niepala i Julia Koloch - wzięły udział w Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Bajeczne Melodie” zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Op. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Nikoli, która za wykonanie piosenki „It is you” z filmu Shrek otrzymała wyróżnienie.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji festiwalu były Siostry Wajs, które po zakończonym konkursie udzielały konstruktywnych uwag wykonawcom i chwaliły za pięknie wykonane utwory.

(oprac. K.W.)

 
Suskie Skowroneczki w Olszance PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W minioną niedzielę Suskie Skowroneczki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne na Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Olszance i po raz trzeci dotarły do Koncertu Finałowego, który odbędzie się w kościele w Pogorzeli w dniu 9 listopada. Tym razem zespół ujął serca jurorów „Piosenką małego patrioty” oraz wspaniałym wykonaniem utworu „Ułani, ułani”. Oprócz zespołu na scenie wystąpiły także wokalistki: Julia Koloch i Nikola Niepala. One także wypadły świetnie. Gratulujemy!

(oprac. K.W.)

 
Pouczające zajęcia w Zakładzie Komunalnym w Opolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

25 października uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w bardzo pouczających zajęciach wyjazdowych. Odbyły się one w ramach projektu ekologicznego i zostały przeprowadzone na terenie Zakładu Komunalnego w Opolu przez pracownika tej instytucji. Wszyscy uczestnicy wyjazdu dowiedzieli się jak należy segregować odpady, jak pozyskać z nich energię i na czym polega praca w instytucji, którą odwiedziliśmy.

 
Tydzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

23 października na zaproszenie Pana Andrzeja Porębnego przybyli do naszej szkoły pracownicy Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Opolu. Przeprowadzili oni warsztaty w ramach programu "Klikam z głową". Przedsięwzięcie odbyło się z okazji Tygodnia Bezpiecznego Internetu organizowanego w naszej szkole w ramach projektu "Strzeleckie nie hejtuje". Dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie korzystać z sieci i jakie zagrożenia tam na nas czyhają.

 
Wojewódzki Konkurs Krasomówczy w Brzegu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

19 października w Brzegu odbył się Wojewódzki Konkurs Krasomówczy. Naszą szkołę reprezentowała w nim silna delegacja w składzie: Monka Wieczorek, Maciek Proksa, Pola Borkowska i Hania Proksa. Cała czwórka zaprezentowała się znakomicie i wróciła z wyróżnieniami.

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.